FURNITURE / Sofas / Sofa 11611115

nr 1161 1115

SOFA

Gustavian, provinsarbete, length: cm cm, wear, damages, ett ben löst - finns i kassan/receptionen.

gustaviansk, provinsarbete, längd: cm

Condition: slitage, skador, ett ben löst - finns i kassan/receptionen

4000

SEK 3000

Monday February 12 2018
at 18:07:05

12/2 18:02:05 1      Vinnande bud

Den Gustavianska stilen